III niedziela wielkanocna /15.04.2018/

1. Dziękujemy panu Wojciechowi Kowalukowi za wyrównanie parkingu przy kościele oraz wszystkim Panom, szczególnie z Zaczopek za wykonaną pracę przy odwodnieniu. Bóg zapłać
2. Podziękowania kierujemy do mieszkańców Zaczopek i Woroblina, którzy uprzątnęli wyznaczone rewiry.
3. Dziękujemy za deklaracje przywiezienia ziemi Panom z Derła, Łęg i Bohukał. Decyzja o nawiezieniu ziemi zapadnie jutro i najprawdopodobniej we wtorek będziemy zwozili ziemię. Informacje zainteresowanym przekażemy telefonicznie.
4. Przyszła niedziela to niedziela Dobrego Pasterza. Modlitwą ogarniamy sprawę powołań, a materialnie wspieramy potrzeby WSD naszej diecezji.
5. Informujemy, że drugorzędny odpust ku czci św. Stanisława Bpa i Męczennika będziemy przeżywali wraz z uroczystością pierwszej komunii świętej w niedzielę 6 maja o godz. 12.00
6. Podajemy do wiadomości osoby przygotowujące się do zawarcia sakramentalnego małżeństwa:
Łukasz Daniel Baczkura, kawaler zamieszkały w Białej Podlaskiej par. Chrystusa Miłosiernego i Aleksandra Elżbieta Żuk, panna zamieszkała w Cieleśnicy parafii tutejszej
Daniel – Stanisław Michalak, kawaler zamieszkały w Bejdach i Milena – Weronika Ostapiuk panna, zamieszkała w Derle parafii tutejszej.
7. Przy wyjściu ze świątyni czasopisma Echo Katolickie i Niedziela – polecamy.
8. Sprawy gospodarcze:
9. Darem wspólnoty gromadzącej się w imię Pana jest Jego błogosławieństwo wypraszajmy je dla solenizantów i jubilatów oraz przybyłych gości polecajmy wraz z nimi czas naszych misji ewangelizacyjnych oraz całą rodzinę parafię orędownictwu Męczenników.
10. Z wiarą w Boże miłosierdzie prośmy za zmarłymi z naszych rodzin, szczególnie polecamy zmarłą + Kazimierę Tarasiuk z Bohukał, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 10.00.