IV niedziela zwykła /28.01.2018/

1. Na ręce Państwa Radnych dziękujemy za przygotowanie poszczególnych dni nowenny. Wszystkim, którzy się zaangażowali składamy serdeczne Bóg zapłać.
2. Dziś po Mszy o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania, a o godz. 15.00 spotkanie rady parafialnej w sali pod plebanią.
3. W czwartek – godzina święta od 15.00 w kościele.
4. W piątek Święto Ofiarowana Pańskiego w tradycji zwane świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Msze święte o godz. 11.00 i 17.00 na które przynosimy gromnice. Obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 17.00
5. 2 luty to Dzień Życia Konsekrowanego pamiętajmy w naszych modlitwach o osobach poświęconych Panu Bogu a materialne wsparcie złożone na tacę niech będzie wyrazem naszej troski o wspólnoty zakonne klauzurowe w diecezji.
6. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy o godz. 16.00
7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Na godz. 11.30 zapraszamy członków Kół Różańcowych z naszej parafii do wspólnej modlitwy różańcowej i adoracji eucharystycznej, którą poprowadzi KŻR z Łęg.
8. W miesiącu lutym chorych, których systematycznie odwiedzamy zapraszamy do wspólnej modlitwy w ich intencji obchodząc w kościele 11 lutego Światowy Dzień Chorego. Więcej informacji za tydzień. Jednak już dziś prosimy o pomoc życzliwych ludzi do zorganizowania przybycia chorym na ich święto.
9. Do zawarcia sakramentalnego małżeństwa przygotowują się Dawid Wejksznia kawaler z par. św. Maksymiliana w Białymstoku i Agata Korolczuk, panna z Woroblina
10. We wtorek rozpoczynamy III etap prac gospodarczych przy kościele prosimy o modlitwę i wsparcie.
11. Polecamy prasę katolicką – na stoliku
12. Całą naszą Parafię jak też i Solenizantów oraz jubilatów rozpoczynającego się tygodnia zawierzajmy wstawiennictwu naszych Męczenników.
13. Modlitwą wspierajmy naszych zmarłych