V niedziela zwykła /04.02.2018/

1. Radzie parafialnej za spotkanie, KŻR za dzisiejszą modlitwę oraz za złożone w piątek na zakony klauzurowe datki w kwocie 449zł składamy – Bóg zapłać.
2. We wtorek na godzinę 9.00 prosimy po 5 osób z wioski do uporządkowania lasu parafialnego za cmentarzem. Do tego działania potrzebujemy dwóch ciągników z wozem oraz osób i narzędzi do przycinki drzew.
3. W przyszłą niedzielę przeżywamy Światowy Dzień Chorego – Kościół – również i nasz parafialny chce spotkać się ze wszystkimi starszymi, chorymi, tymi, którzy z powodu dolegliwości choroby czy wieku nie uczestniczą w życiu parafialnym. Na godz. 11.30 zapraszamy do kościoła na spowiedź i modlitwę różańcową, którą poprowadzą Rycerze Niepokalanej, a o godz. 12.00 rozpoczniemy w intencji wszystkich chorych Mszę świętą z sakramentem namaszczenia. Prosimy rodziny, sąsiadów, ludzi dobrej woli o pomoc w organizacji tego ważnego spotkania dla naszej parafii i wszystkich chorych i cierpiących przywiezienie do naszej świątyni.
4. Za tydzień spotkanie z dziećmi i katecheza dla przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii świętej o godz. 12.00.
5. Do zawarcia sakramentalnego małżeństwa przygotowują się Dawid Wejksznia kawaler z par. św. Maksymiliana w Białymstoku i Agata Korolczuk, panna z Woroblina
6. W zakrystii czeka na prenumeratorów Rycerz Niepokalanej a na stoliku Echo Katolickie i Niedziela – polecamy.
7. Módlmy się za całą naszą Parafię jak też i Solenizantów oraz jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.
8. Czynem miłosierdzia i modlitwą wspierajmy wszystkich wiernych zmarłych.