VI niedziela wielkanocna /06.05.2018/

1. O godz. 12.00 w połączeniu z odpustem Św. Stanisława i procesją Eucharystyczną przeżywamy pełne uczestnictwo we Mszy świętej 15 dzieci naszej parafii. Dziękujemy za przygotowanie ich i organizację tego święta Ks. Pawłowi i rodzicom dzieci komunijnych.
2. W środę w sanktuarium o godz. 11.00 na ołtarzu polowym Msza święta i wojewódzkie spotkanie Domów Pomocy Społecznej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
3. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.
4. Nabożeństwo majowe codziennie o 17.45, w niedzielę 15 minut przed 12.00.
5. W tym tygodniu podejmujemy tradycję poświęcenia pól.
w poniedziałek o 19.00 Woroblin i Łęgi
wtorek o 19.00 Derło i Zaczopki
czwartek o 19.00 Cieleśnica i Bohukały
w niedzielę o 16.00 Pratulin w połączeniu z nabożeństwem fatimskim.
Prosimy o organizację ołtarzy poświęcenia oraz transportu księdza i zapraszamy do wspólnej modlitwy, którą przy ostatnim ołtarzu zakończy Eucharystia w intencji wioski.
6. Za tydzień niedziela z Bożym Słowem i spotkanie z dziećmi o godz. 12.00
7. Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz diecezjalne spotkanie rodzin w Parczewie. Chętni do udziału w tym wydarzeniu zapisują się na wyjazd w zakrystii.
8. Wróciły z renowacji kielich i puszka oraz kustodia i monstrancja. Zostały one uregulowane z ofiar składanych za opłatki. Na prace remontowe zaś złożono ofiary z Białej Podlaskiej bezimiennie, z Woroblina bezimiennie 3 osoby, Maksymiuk Kazimierz, z Pratulina bezimiennie. Dziękujemy za wsparcie.
9. Polecamy katolickie czasopisma Echo i Niedzielę znajdujące się przy wyjściu z kościoła.
10. Wszystkim odbierającym życzliwości z racji imienin i jubileuszy życzymy przeżywania codzienności na wzór błogosławionych Męczenników zawierzając ich orędownictwu.
11. Naszych zmarłych otaczamy modlitwą, szczególnie polecając pochowaną wczoraj Wandę Łukaszuk z Bohukał.