VI niedziela zwykła /11.02.2018/

 1.  Za modlitwę w intencji Ks. Proboszcza i prowadzenie modlitw w ubiegłą niedzielę Członkom Żywego Różańca – Bóg zapłać.
 2.  We wtorek został uporządkowany las za cmentarzem. Słowa wdzięczności i uznania dla 30 mężczyzn – prawie z każdej wioski – za solidne i sprawne działanie oraz za pomoc.
 3.  Dziś w Światowy Dzień Chorego Kościół w widzialnym znaku jedności i miłości umacnia chorych modlitwą i sakramentem. Jako parafia stanowiąc cząstkę kościoła powszechnego włączamy się w ten dar przeżywając Eucharystię z udzieleniem sakramentu umocnienia o godz. 12.00. A wszystkim ludziom podejmującym posługę wśród chorych i samotnych w naszej parafii dziękujemy za ich ciche ale ważne świadectwo w służbie kościołowi.
 4.  Od dziś w kościele rozpoczyna się Tydzień modlitw o trzeźwość narodu – zachęcamy do podjęcia postu i modlitwy w tej intencji.
 5.  W środę rozpoczynamy Wielki Post. Liturgia z obrzędem posypania głów popiołem o 11.00 i 17.00 w Kościele, a kaplicy o 15.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6.  W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.00 po nim Msza święta, a w niedzielę Gorzkie Żale – po Eucharystii o godz. 12.00
 7.  W każdą niedzielę wielkiego postu o godz. 15.00 zapraszamy na warsztaty wielkopostne.
 8.  24 lutego w Radzyniu Podlaskim odbywać się będzie III Kongres Kół Żywego Różańca – wszystkich członków i zelatorów zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. Organizujemy wyjazd. Zapisy u Ks. Proboszcza.
 9.  Prace gospodarcze:
 10.  Wychodząc zabierzmy ze sobą prasę katolicką, która znajduje się na stoliku.
 11.  Naszą wspólnotę, Solenizantów i jubilatów polecamy Błogosławionym
 12.  Czynem miłosierdzia i modlitwą wspierajmy wszystkich wiernych zmarłych.