X niedziela zwykła /10.06.2018/

1. Dziękujemy za datki na świątynię Opatrzności Bożej. Przekazaliśmy na ten cel 529zł.
2. Dziś we wszystkich parafiach diecezji siedleckiej przeżywamy Dzień Dziękczynienia za 200 lat istnienia diecezji siedleckiej. Z tej racji wszyscy w dekanacie bierzemy udział we Mszy dziękczynnej w Bazylice Janowskiej o godz. 15.00 pod przewodnictwem Biskupa Piotra Sawczuka. Niech nie zabraknie na tym wydarzeniu i naszej wspólnoty. Proszę udajmy się do Janowa, by wspólnie dziękować za dar naszej wiary.
3. Dziś II niedziela miesiąca o godz. 12.00 spotkanie ze Słowem Bożym dla dzieci.
4. W środę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po Eucharystii o godz.18.00.
5. W piątek i sobotę przeżywać będziemy diecezjalne spotkanie młodzieży – Jerycho Młodych – zapraszamy do uczestnictwa młodzież naszej parafii oraz prosimy życzliwe kobiety o ciasto na stół parafialny.
6. Za tydzień w niedzielę przeprowadzona będzie przed kościołem zbiórka ofiar na KUL.
7. Informujemy, że nasze główne uroczystości odpustowe i spotkanie z ojcem misjonarzem, który przeprowadzi w dniach od 2 do 7 września misję ewangelizacyjne w naszej parafii odbędą się 29 czerwca o godz. 18.00. Po nich planujemy integracyjne spotkanie przy ognisku.
8. Zachęcamy wszystkich parafian do mobilizacji i udziale w turnieju piłki siatkowej o puchar proboszcza, który od 16.00 w przyszłą niedzielę odbywać się będzie na boisku przy martyrium.
9. Nabożeństwo czerwcowe codziennie 15 min przed Eucharystią.
10. Polecamy prasę katolicką, która wyłożona jest na stoliku pod chórem.
11. Dziękujmy za dar naszych męczenników i łaskę wiary kościoła siedleckiego oraz włączajmy przez orędownictwo naszych Błogosławionych solenizantów i jubilatów tego tygodnia.
12. Miłosierdzie Boże jest nieskończone dlatego jemu zawierzamy wszystkich naszych zmarłych.