XXVI niedziela zwykła – Pielgrzymka Mężczyzn /01.10.2017/

1. Rozpoczynamy miesiąc różańcowy – czas w którym szczególnie odkrywamy drogę do świętości przez wstawiennictwo Maryi. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w świątyni i w domach całymi rodzinami. Do kościoła zapraszamy na nabożeństwo o godz. 16.30. Prosimy o przewodniczenie KŻR zgodnie z grafikiem /poniedziałek – Pratulin, wtorek – Łęgi, środa – Bohukały, czwartek Zaczopki, piątek – Derło, sobota – Cieleśnica, niedziela – Woroblin/.
2. Od dziś w zwykły dzień msza święta o godz. 17.00.
3. Dzisiejsze ofiary przekazujemy na Caritas Diecezji Siedleckiej
4. Dziś VII Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina. Program rozpoczynamy o 10.00 w kościółku Martyrium.
5. W najbliższy piątek rocznica beatyfikacji Męczenników Podlaskich. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia na godz. 16.30.
6. W piątek udamy się także z wizytą do chorych. Od godziny 9.00 tradycyjnie.
7. W najbliższą sobotę – I miesiąca – nabożeństwo do Niepokalanej będzie w innej formie. Z racji ogólnopolskiej akcji różaniec do granic zapraszamy do wspólnego spotkania i modlitwy.
Program:
9.30 rejestracja przybyłych grup i pielgrzymów;
10.00 zawiązanie wspólnoty i katecheza;
11.00 Eucharystia i nabożeństwo wynagradzające;
13.00 przerwa na posiłek i przemarsz do stref modlitwy;
14.00 rozpoczęcie modlitwy różańcowej na granicach państwa.
Z tej racji potrzebujemy wsparcia służb mundurowych i życzliwych ludzi do przyjęcia i przeprowadzenia tej akcji. Prosimy zatem wszystkich chętnych zaangażować się w to dzieło o przybycie we wtorek na godz. 17.30 na spotkanie do sali na plebanii.
8. Przyszła niedziela jest spotkaniem dzieci ze Słowem Bożym. Tradycyjnie na godz. 12.00 zapraszamy wszystkie pociechy oraz przypominamy, że po mszy spotkanie i katecheza dla dzieci i rodziców pierwszokomunijnych.
9. W przyszłą niedzielę dzień obchody Dnia Papieskiego oraz zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
10. Na ołtarzu bocznym wyłożone są karty do podpisu pod petycją ochrony poczętego życia – do końca października można taką deklarację poparcia złożyć.
11. Zapowiedzi: Abramiuk Leszek – kawaler z Bohukał parafii tutejszej i Natalia – Daria Mrozińska – panna z parafii WNMP w Białej Podlaskiej
12. Echo Katolickie i Niedziela wyłożone są na stoliku a dla prenumeratorów Rycerz Niepokalanej w zakrystii.
13. Życzenia prosimy by przyjęli jubilaci i solenizanci tego tygodnia.
14. Bogu polecamy wszystkich naszych zmarłych…