XXVII niedziela zwykła /07.10.2018/

1. Dziś VIII Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina. Program rozpoczynamy o 10.00 w kościółku Martyrium. Msza święta pod przewodnictwem Biskupa Siedleckiego o godz. 13.00. Po Eucharystii ucałowanie relikwii i agapa oraz dla wszystkich pokaz sokolniczy. Zapraszamy
2. Przyszła niedziela jest spotkaniem dzieci ze Słowem Bożym. Tradycyjnie na godz. 12.00 zapraszamy wszystkie pociechy. oraz przypominamy, że po mszy spotkanie i katecheza dla dzieci i rodziców pierwszokomunijnych.
3. Za tydzień w niedzielę obchodzimy Dzień Papieski. Z tej racji organizowana jest zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
4. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie 21 października po mszy o godz. 12.00 – obecność obowiązkowa.
5. Zachęcamy do codziennego odmawiania różańca i zapraszamy do modlitwy wspólnotowej w kościele każdego dnia o 17.30.
6. Państwa Radnych prosimy o zebranie w swoich wioskach ofiar przeznaczonych na remonty parafialne. Parafian zaś prosimy o hojne datki i życzliwe przyjęcie zbierających.
7. Echo Katolickie i Niedziela wyłożone są na stoliku a dla prenumeratorów Rycerz Niepokalanej w zakrystii.
8. Dziękujmy za dar naszych męczenników i łaskę wiary kościoła siedleckiego oraz włączajmy przez orędownictwo naszych Błogosławionych solenizantów i jubilatów tego tygodnia.
9. Bogu polecamy wszystkich naszych zmarłych, w szczególności Ks. Jana Rębisza którego rocznicę śmierci obchodzimy w środę.