XXXI niedziela zwykła /03.11.2019/

1. Dziękujemy za wspólny czas refleksji nad świętością i przemijaniem oraz za liczne uczestnictwo w modlitwach na cmentarzu. Bóg zapłać.
2. Do piątku włącznie można uzyskać odpust za zmarłych pod zwykłymi warunkami, a modlitwa wypominkowa w kościele od 16.00 /wyczytywanie wypominek według porządku wywieszonego w gablotce/.
3. W niedzielę o godz. 18.00 Msza święta za Ojczyznę a po niej zapraszamy do Domu Pielgrzyma na wspólne pośpiewanie pieśni patriotycznych.
4. Z racji święta niepodległości gorąco prosimy o świadectwo przynależności do naszego narodu przez udekorowanie swojej posesji flagą państwową.
5. Za tydzień o godz. 12.00 rodzice i dzieci pierwszokomunijne złożą uroczyście na ręce kapłana deklaracje rozpoczęcia przygotowania do pierwszej komunii świętej w naszej parafii.
6. Zapowiedzi:
7. Na rzecz prac parafialnych wpłynęły ofiary: Woroblin, bezimiennie z Cieleśnicy i z Kolonii Derło.
Bóg zapłać.
8. Przyszła niedziela to Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Po każdej Mszy świętej będziemy mogli złożyć na ten cel dobrowolne ofiary.
9. Przypominamy, że od listopada Msza święta sprawowana jest o godz. 17.00.
10. Zachęcamy do sięgnięcia po prasę: Echo Katolickie i Niedziela wyłożone są na stoliku.
11. Na ręce wszystkich Sławomirów i Marcinów solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy stałości w wierze i obfitości łaski przez orędownictwo naszych błogosławionych polecając ich i całą naszą parafię orędownictwu Męczenników i św. Patronów.
12. Pamiętając o zmarłych prośmy o miłosierdzie dla spoczywających na parafialnym cmentarzu oraz polecanych w modlitwie kościoła.…

Może Ci się również spodoba