Akcja Katolicka diec. siedleckiej u stóp swoich patronów

Pierwszą oficjalną zarejestrowaną pielgrzymką do Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich jest grupa Akcji Katolickiej diecezji siedleckiej. Każdego roku w sobotę poprzedzającą liturgiczne wspomnienie Męczeństwa Unitów Podlaskich przedstawiciele oddziałów parafialnych Akcji Katolickiej gromadzą się na swoim skupieniu przy swoich patronach w Pratulinie.
Zawiązanie wspólnoty, katecheza, modlitwa różańcowa i zawierzenie się Męczennikom oraz zbierająca wszystkie sprawy i jednocząca w ofiarę Zbawiciela Eucharystia to niezmienny program spotkania członków Akcji Katolickiej.
21.01.2017r. od godz. 10.00 też tak było. Katecheza Ks. Wojciecha – asystenta diecezjalnego i modlitwa różańcowa prowadzona przez niego to przedsmak doświadczenia Bożej miłości jaką w Eucharystii pod przewodnictwem Biskupa Pomocniczego diecezji siedleckiej Piotra Sawczuka w gronie kapłanów przeżywali przybyli na doroczne swoje święto członkowie Akcji Katolickiej diecezji siedleckiej.

Fotki z tego spotkania prezentujemy poniżej – dziękując wszystkim, którzy nas odwiedzili, o nas pamiętają i nas wspierają.


Może Ci się również spodoba