II niedziela wielkiego postu /17.03.2019/

1. W naszym dekanacie trwa nowenna ku czci św. Józefa. W imieniu Kustosza zapraszamy do wspólnej modlitwy od 19.30 w szpakowskim sanktuarium.
2. We wtorek uroczystość świętego Józefa. Msza w naszej świątyni o godz. 17.00 W Szpakach odpust ku czci św. Józefa o godz. 19.30.
3. Dziś z racji rekolekcji warsztatów wielkopostnych nie będzie. Zapraszamy za tydzień od 15.00.
4. W sobotę Pratulińska Szkoła Wiary. Zapraszamy do rozważenia prawdy: jak wierzący powinien przeżywać niedostatek. O 19.00 będziemy celebrować Eucharystię, którą poprzedzi o 18.30 różaniec prowadzony przez parafialny oddział KPKRP. Liturgię przygotowuje wspólnota rycerzy św. Jana Pawła z Warszawy.
5. Parafia otrzymała zgodę na usunięcie połamanych i uschniętych drzew. Proszę mężczyzn o organizację i pomoc w wycięciu i zwiezieniu drzewa. Pracę zaplanowano na czwartek od 9.00.
6. Za tydzień przed kościołem wspieramy ofiarami misje jako pomoc Ad gentes – kościołowi na świecie.
7. Nabożeństwa wielkopostne w piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa a Gorzkie Żale w niedzielę po mszy o godz. 12.00 /kaplica godz. 10.00/. Zachęcamy
8. Od dwóch lat w naszej wspólnocie przygotowuje się do bierzmowania młodzież naszej parafii. Zwieńczeniem tej pracy formacyjnej jest zdobyta wiedza intelektualna potwierdzona przez przedstawiciela Ks. Biskupa egzaminem. Przekazujemy, że odbędzie się on 27 marca o 15.00 w kościele parafialnym. Spotkanie młodzieży za tydzień po mszy o 12.00
9. W zakrystii do nabycia baranki wielkanocne – będące formą wakacyjnych akcji Caritas diecezji siedleckiej.
10. Wychodząc sięgnijmy po prasę katolicką – godna uwagi.
11. O owoce rekolekcji i łaski dla przybywających do naszego sanktuarium oraz o błogosławieństwo dla jubilatów i solenizantów szczególnie dla wszystkich noszących imię Józef i Zbigniew wołajmy przez dar naszych męczenników.
12. Ufając miłości miłosiernej wynagradzajmy modlitwą za zmarłych z naszych rodzin.

Może Ci się również spodoba