VII niedziela wielkanocna – Wniebowstąpienie /28.05.2017/

1. Dziękujemy za nabożeństwa majowe przy kapliczkach i za wspólną modlitwę w kościele. Wdzięczność wyrażamy za wsparcie stowarzyszenia Jedno serce oraz za udział w Pratulińskiej Szkole Wiary. Bóg zapłać.
2. Dziś II diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Pratulina. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 zawiązaniem wspólnoty w kościółku Martyrium
3. Dziś w Kościele uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która przypomina nam o kończącym się w przyszłą niedziele czasie wielkanocnym, w którym każdy chrześcijanin winien według nauki kościoła – przynajmniej raz w roku w czasie wielkanocnym przyjąć komunię świętą.
4. Dziś o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego w naszym Sanktuarium rozpoczną spotkanie członkowie grupy Anonimowych Alkoholików.
5. Trwa nowenna do Ducha Świętego, która przygotowuje nas na Zesłanie Ducha Świętego – zapraszamy codziennie o 17.45
6. W czwartek godzina święta od 17.00 z racji I czwartku miesiąca, w piątek i sobotę nabożeństwa wynagradzające o godz. 17.45, w kaplicy o 16.00.
7. W piątek od godz. 10.00 wybieramy się z wizytą do chorych.
8. Najbliższa niedziela to 1 miesiąca czerwca – wystawienie, adoracja i procesja eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 12.00. Prosimy o organizację.
9. Katolicki czasopisma Echo oraz Niedziela polecamy do nabycia.
10. Wpłynęły ofiary na planowane prace przy kościele: Kol. Zaczopki i Woroblin. Bóg zapłać
11. W ręce błogosławionych Męczenników Podlaskich składamy wszystkie kobiety, które uczestniczą w pielgrzymce kobiet do Pratulina, modlimy się za jubilatów i solenizantów modlitwą.
12. Przez orędownictwo Matki Miłosierdzia polecamy, zmarłych w szczególności Eugeniusza Pawluczuka z Bohukał, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 10.00 w kościele.

Może Ci się również spodoba