XXV niedziela zwykła /22.09.2019/

1. Dziś o godz. 18.00 Eucharystia a po niej wielka premiera filmu pt: Modlitwa o Polskę – z ziemi podlaskiej w Martyrium Pratulińskim. Zapraszamy na to niecodzienne spotkanie z unitami i historią naszej podlaskiej ziemi oraz po nim do spotkania przy stole w formie AGAPY.
2. Jutro Pratulińska Szkoła Wiary, w której chcemy podjąć temat młodych wierzących uczących się życia i przez dar błogosławionego Aniceta Hryciuka pod przewodnictwem Ks. Radosława Piotrowskiego – duszpasterza młodzieży chcemy prosić o drogowskaz dla młodych poszukujących przewodnika po życiu. Zapraszamy o 18.30 do modlitwy wstawienniczej, o 19.00 na Eucharystię i o 20.00 na projekcję filmu o Pratulinie.
3. W przyszłą niedzielę modlitwy za zmarłych o 7.30 w kościele i 10.00 w kaplicy
4. Kalendarz dla rolników na przyszły rok jest do nabycia w zakrystii.
5. Tradycyjna prasa katolicka oraz kalendarze misyjne, na stoliku pod chórem.
6. Wsparcie finansowe dla parafii wpłynęło z Terespola, z Bohukał, z Łęg i z Białej Podlaskiej. Bóg zapłać darczyńcom.
7. Informujemy, że parafia aplikuje o środki z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na termomodernizację obiektów parafialnych. By można z niej skorzystać potrzeba jest wykazać się finansowym wkładem własnym. Z tej racji proszę państwa radnych o zbiórkę dobrowolnych ofiar na rzecz działań materialnych w naszej parafii, a całą naszą wspólnotę proszę o życzliwe ich przyjęcie i solidarną ofiarność.
8. W darze Męczenników prosimy o owoce ducha dla przybywających do naszego sanktuarium jak też i dla naszej parafii oraz dla wszystkich polecających się w modlitwie
9. Ogarniajmy modlitwą wszystkich, którzy odeszli do Pana.

Może Ci się również spodoba